Redakcja

TrustMate startuje z prestiżowym rankingiem e-commerce!

TrustMate startuje z prestiżowym rankingiem e-commerce!

Polish Customer’s Choice Awards startuje w tym roku, podsumowując pracę największych polskich sklepów internetowych za 2023 rok. Już 18 kwietnia dyrektorzy najpopularniejszych marek spotkają się w Domu Zdrojowym w Sopocie, na zamkniętej gali rozdania nagród.

TrustMate to najpopularniejsze polskie narzędzie do zarządzania opiniami w internecie, z którego korzysta ponad 11 tysięcy firm na całym świecie, włączając w to największe sklepy internetowe w Europie.

– Najważniejsza jest dla nas wiarygodność opinii oraz transparentność ich wyświetlania, dlatego postanowiliśmy docenić największe sklepy internetowe w Polsce, którym przyświeca ta sama idea. Startujemy z projektem, który na podstawie danych TrustMate wyłania sklepy internetowe z najlepszymi opiniami potwierdzonymi zakupem. Zwycięzców chcemy nagrodzić w wyjątkowej atmosferze podczas zamkniętej gali rozdania nagród, gdzie będą mogli w spokoju świętować i wymieniać się doświadczeniami z innymi osobami z branży – mówi Maks Mielhorski, dyrektor marketingu TrustMate.

To wydarzenie rozpocznie projekt, jakim będzie cyklicznie odbywająca się gala i ranking pozycjonujący najlepsze sklepy w polskim e-commerce.

Oprócz samego rozdania nagród, nominowani do nagrody PCCAwards mogą liczyć na dużą dawkę wiedzy ze strony kolegów z branży podczas kilku zaplanowanych wystąpień. Na scenie zobaczymy osoby odpowiadające za e-commerce w takich firmach jak Martes Sport, Kubota, North.pl, Sklep Biegacza, Neonail, Strefa Tenisa, czy Sportofino.

Całość imprezy zwieńczy elegancki bankiet, podczas którego usłyszeć będzie można Monikę Wiśniowską-Basel, półfinalistkę Voice of Poland.

– Zależy nam na zapewnieniu dyrektorom sklepów internetowych wyjątkowego klimatu i miejsca, w którym raz do roku będą mogli odciąć się od różnego rodzaju propozycji firm usługowych i we własnym gronie spędzić miło czas – dodaje Mielhorski.

Przypominamy, że wstęp na event mają jedynie osoby zaproszone przez organizatorów.

Digital Now! Magazine
Zarządzanie doświadczeniem klienta
Nowy numer:Zarządzanie doświadczeniem klienta
DIGITAL NOW! MAGAZINE

ICEA S.A.
ul. Polska 114
60-401 Poznań

NIP: 7811993323
KRS: 0000986203

redakcja@magazyndigital.pl

0
KOSZYK