O magazynie

Poznaj Digital Now! Magazine – czasopismo tworzone przez najlepszych ekspertów z branży

Digital Now! Magazine w liczbach

100
stron praktycznej wiedzy
30
ekspertów w każdym numerze
korzystne rabaty do narzędzi dla e-commerce

Czy Digital Now! Magazine jest dla mnie?

Czasopismo stworzyliśmy dla:

MARKETERÓW

którzy wiedzą, że w ich branży nie można spoczywać na laurach i chcą się rozwijać cały czas.

Przedsiębiorców

którzy elastycznie podchodzą do prowadzenia firmy i chcą prowadzić skuteczniejsze działania, aby zwiększać sprzedaż i skalować swój biznes.

Branży e-commerce

w której konkurencja nie śpi i trzeba być na bieżąco oraz weryfikować działania, aby ulepszać i przyciągać jeszcze większą liczbę klientów.

Widzisz na tej liście siebie? W takim razie Digital Now! Magazine jest dla Ciebie!

Co zyskam dzięki Digital Now! Magazine?

otrzymasz
dostęp do unikatowej
wiedzy ekspertów

będziesz na bieżąco
z trendami
w e-commerce
i marketingu

poznasz nowe ścieżki
rozwoju biznesu
e-commerce

dowiesz się, jakie
działania marketingowe
przekładają się na
większą sprzedaż

będziesz świadomy
aktualnych potrzeb
i oczekiwań klientów

nauczysz się
sprawdzonych praktyk,
dzięki którym zbudujesz
wartościową markę
na rynku

Piszą dla nas

Weronika Czaplewska
Weronika Czaplewska
Weronika Czaplewska
CSO | Envirly
Łukasz Kępiński
Łukasz Kępiński
Łukasz Kępiński
CEO | Tears of Joy
Kinga Sroka
Kinga Sroka
Kinga Sroka
CEO & Founder | Light Bubble Agency
Marcin Łuczak
Marcin Łuczak
Marcin Łuczak
Twórca i Lider Jash Technologie
Brał udział w tworzeniu certyfikowanej agencji PrestaShop. Od 9 lat wspiera firmy z sektora MŚP w zakresie handlu internetowego. Brał udział w ponad 90-ciu projektach e-commerce w Polsce i we Francji.
Mariya Kallagova
Mariya Kallagova
Mariya Kallagova
Project Supervisor & Member of Management Team | Tribe47
Adrian Andrzejczyk
Adrian Andrzejczyk
Adrian Andrzejczyk
Head of Analytics | Cube Group
Koordynuje pracę zespołów z zakresu web analityki, traffic, data science i data engineers. Prowadzi szkolenia na krakowskich uczelniach WSZiB, WSEI czy Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Występował na semKRK, In_DM czy Online Marketing Day. Prowadzi dedykowane szkolenia z zakresu web analityki dla klientów Cube Group. Autor książki "SEO Marketing" i ponad 40 publikacji branżowych.
Sylwia Łysak
Sylwia Łysak
Sylwia Łysak
Content Marketing Specialist at Sky-Shop
Od ponad dekady tworzy content do Internetu. Współpracowała z dziesiątkami marek, w tym Allegro, PSB Mrówka, Aflofarm, PKO BP czy Pyszne.pl. Od jakiegoś czasu związana z dostawcą oprogramowania e-commerce Sky-Shop. Prywatnie – miłośniczka astrologii, Stephena Kinga i dobrego designu.
Wiktoria Drozd
Wiktoria Drozd
Wiktoria Drozd
Digital Heart | CEO & Founder
Anna Pudełko-Borowska
Anna Pudełko-Borowska
Anna Pudełko-Borowska
Graphic Designer w Grupa iCEA
Graphic Designer w Grupa iCEA, absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. W swojej pracy ceni możliwość kreacji, a analityczny umysł pomaga jej w przenoszeniu abstrakcyjnych pojęć na język obrazu.
Maciek Sznitowski
Maciek Sznitowski
Maciek Sznitowski
Strateg marki i komunikacji
Marcin Szczur
Marcin Szczur
Marcin Szczur
Deputy Head of Sales w Blue Media
W Blue Media od 2010 roku. Jako Deputy Head of Sales odpowiedzialny za strategię rozwoju firmy oraz współpracę z partnerami biznesowymi z sektora e-commerce i handlu detalicznego. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie systemów płatniczych, user experience, e-commerce oraz płatności mobilnych. Przed dołączeniem do Blue Media pracował m.in. w Polskiej Prasie Lokalnej i Polskapresse.
Szymon Szmigiel
Szymon Szmigiel
Szymon Szmigiel
Channel Factory Polska
Jako Dyrektor Zarządzający zajmuje się rozwojem Channel Factory w Polsce, nawiązuje relacje biznesowe z domami mediowymi, agencjami i klientami bezpośrednimi. Ma doświadczenie w różnych segmentach digital marketingu, a na swoje działania zawsze stara się patrzeć z szerokiej perspektywy. Ważna jest dla niego trafna ocena potrzeb klienta, jego mocną stroną jest kreatywność i konsekwencja w dążeniu do założonego celu.
Dorota Wanat
Dorota Wanat
Dorota Wanat
Redaktor Naczelna w Blue Whale Press
Z wykształcenia serbistka i kroatystka, zawodowo związana ze światem mediów i reklamy. Doświadczenie w content marketingu szlifuje we współpracy z Wydawnictwem Blue Whale Press. Ceni kreatywne kampanie, które zatrzymują uwagę odbiorcy na dłużej. Prywatnie zwolenniczka szczerego przekazu, sarkazmu dozowanego z umiarem i “mody na brzydotę”. Wie wszystko angażujących treściach i dobrym przekazie!
Dominika Bucholc
Dominika Bucholc
Dominika Bucholc
AI & Strategy Expert
Marek Kich
Marek Kich
Marek Kich
Satisfly | CEO
Od ponad 10 lat pomaga firmom uruchamiać i rozwijać się w e-commerce B2B oraz B2C, wspierając je od pierwszych pomysłów uruchomienia sprzedaży w sieci po skalowanie wyników sprzedażowych. Swoją wiedzą dzieli się w autorskim podcaście “Sztuka E-commerce”, a doświadczenie budował w e-commerce software house X-Coding IT Studio.
Martyna Zastrożna
Martyna Zastrożna
Martyna Zastrożna
Allegro.pl Senior Data Analyst
Entuzjastka marketingu i użytecznych stron internetowych. Zawodowo analityczka danych w największym polskim e-commerce. Autorka książek: „Google Analytics dla marketingowców” i „Google Analytics w biznesie”, a także wielu artykułów w branżowych czasopismach. Prywatnie miłośniczka dobrej herbaty i mocnego brzmienia (i odwrotnie!). Szaleńczo zakochana we wszystkim, co islandzkie.
Marcin Staniszewski
Marcin Staniszewski
Marcin Staniszewski
Radca prawny w Kancelaria Prawna RPMS
Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, od ponad 15 lat zajmujący się obsługą prawną przedsiębiorców. Na przestrzeni lat nadzorował liczne przekształcenia i fuzje spółek prawa handlowego. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z funkcjonowaniem spółek z branży IT, prawem telekomunikacyjnym, własnością intelektualną i prawem konsumenckim.
Karol Izert
Karol Izert
Karol Izert
Google Ads Specialist w ADSRight
Karol dąży do tego, by wiedzieć – dlaczego, jak i co? Lubi miłych ludzi, czarną kawę i rozmowy o życiu.
Kamil Górecki
Kamil Górecki
Kamil Górecki
International SEO Specialist w iCEA Group
Rozpoczął swoją karierę w SEO ponad dwa lata temu. Na co dzień, jako International SEO Specialist, przygotowuje i wdraża w życie długoterminowe strategie rozwoju dla stron międzynarodowych. Po pracy gra w planszówki, RPGi, chodzi do kina i gra w siatkówkę.
Justyna Skorupska
Justyna Skorupska
Justyna Skorupska
Song Account Lead | Accenture Song
Ekspertka rynku e-commerce z ponad 20-to letnim doświadczeniem w pracy w sektorze sprzedaży elektronicznej i łączeniu świata technologii z biznesem
Krzysztof Wieczorkowski
Krzysztof Wieczorkowski
Krzysztof Wieczorkowski
Senior Ads Specialist w ADSRight
W internecie jest od zawsze, w marketingu internetowym 5. rok. Specjalizuje się w kompleksowym prowadzeniu kampanii Google Ads. Jego klientami są głównie duże biznesy e-commerce i praca z takim klientem sprawia mu największą satysfakcję, choć oczywiście z biznesami usługowymi również sobie radzi. Miesięcznie zarządza budżetem klientów na poziomie 500 000 zł. Prowadzi szkolenia dla młodszych stażem kolegów i koleżanek w agencji oraz uczestniczy w ofertowaniu kluczowych klientów.
Paweł Mielczarek
Paweł Mielczarek
Paweł Mielczarek
Entuzjasta sprzedaży na Marketplace vSprint
Praktyk, który sprawnie porusza się w środowisku marketplace połączonym z własnym sklepem internetowym. Wspiera firmy w zwiększeniu zysków oraz usprawnianiu procesów sprzedażowych. Często można go spotkać również na bieżni lub leśnych ścieżkach biegowych wsłuchanego w podcasty lub e-booki biznesowe.
Klara Anna Witkowska
Klara Anna Witkowska
Klara Anna Witkowska
Młodszy Specjalista SEO
Magister zarządzania sp. Trendy&Design w marketingu, wykładowca poligrafii, designu oraz grafiki komputerowej w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Na co dzień projektant przekazu i twórca nietuzinkowych kreacji, analityk i pozycjoner stron. Na temat dobrego contentu wie wszystko!
Michał Szylko
Michał Szylko
Michał Szylko
Team Leader SEO w Grupa iCEA
W swojej pracy łączy analityczne podejście z technicznym zacięciem. Na co dzień zajmuje się tworzeniem długoterminowych strategii dla swoich klientów i ich realizacją. Na bieżąco śledzi trendy i nowości rynkowe, tak by w pracy być przygotowanym na wszystko.
Bartłomiej Szaro
Bartłomiej Szaro
Bartłomiej Szaro
Account Manager w Zaufane.pl
Wie, że opinie klientów o sprzedawcy i produktach to właściwa droga do skutecznego rozwoju biznesu, a sukces mogą odnieść tylko te strategie, które budowane są na zaufaniu. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w firmach z branży teleinformatycznej i rekrutacyjnej. Prywatnie jest pasjonatem lotnictwa oraz gier komputerowych.
Łukasz Chwiszczuk
Łukasz Chwiszczuk
Łukasz Chwiszczuk
ekspert i autor szkoleń Google Ads
Paweł Borowik
Paweł Borowik
Paweł Borowik
Vice President Of Business Development | Grupa iCEA
Paweł jest ekspertem SEO&SEM. W Grupa iCEA odpowiada za merytoryczny wymiar oferty handlowej i umowy z klientami, będąc łącznikiem na linii Dział Wykonawczy – Dział Handlowy. Z branżą SEO jest związany od ponad 9 lat. Wprowadził innowacyjny model rozliczenia usługi pozycjonowania, co zapoczątkowało specjalizację Grupa iCEA w branży e-commerce oraz rewolucję na polskim rynku SEO.
Maciej Kopytek
Maciej Kopytek
Maciej Kopytek
E-commerce Manager | Sinsay
Związany z branżą e-commerce od 2012 roku. Swoje pierwsze digitalowe kroki stawiał w markach takich jak Burberry w Londynie czy Levi’s i GAP w San Francisco co zdeterminowało jego dalszą drogę rozwoju w obszarach rynku Apparel & Fashion. Ostatnie dwa lata spędził na rozwijaniu e-commerce dla jednej z marek LPP – Sinsay – dostępnej na 17 rynkach Europejskich.
Jakub Pietraszek
Jakub Pietraszek
Jakub Pietraszek
Współzałożyciel&CEO Booste
Doświadczony menedżer i konsultant biznesowy. Przed założeniem firmy Booste, Jakub był dyrektorem generalnym Uber Eats w Polsce, gdzie znacząco wzmocnił pozycję firmy w jej największym rynku w regionie. Posiadając duże doświadczenie w sektorze konsultingowym, dzięki pracy w takich firmach jak EY, Deloitte i KPMG, pomógł wielu firmom w Europie przyspieszyć wzrost i poprawić wyniki. Posiada, również doświadczenie w udanym przekształcaniu start-up’u w wiodącą firmę doradztwa edukacyjnego i zawodowego w Polsce.
Paweł Skrzypczak
Paweł Skrzypczak
Paweł Skrzypczak
Ekspert e-commerce i dyrektor sprzedaży w IDEA commerce S.A.
Dominika Kożuszko-Cieślak
Dominika Kożuszko-Cieślak
Dominika Kożuszko-Cieślak
Koordynator Działu Copywritingu Grupa iCEA
Od 7 lat związana z Grupą iCEA. Na co dzień nadzoruje oraz koordynuje pracę 20-osobowego zespołu copywriterów, korektorów i specjalistów ds. content marketingu. Współpracuje z działem SEO w zakresie tworzenia skutecznych treści. Miłośniczka dobrego kina, zwierząt, długich spacerów oraz kuchni włoskiej.
Michał Kuliś
Michał Kuliś
Michał Kuliś
Content Marketer w SMSAPI
Content marketer z zamiłowaniem do fotografii, animacji i pieszych wędrówek. W SMSAPI zajmuje się pisaniem artykułów specjalistycznych, raportów, poradników i materiałów edukacyjnych omawiających zastosowania marketingu SMS i komunikacji mobilnej.
Jakub Papuga
Jakub Papuga
Jakub Papuga
CEO & Founder | Happy Parrots
Witold Wrodarczyk
Witold Wrodarczyk
Witold Wrodarczyk
Adequate Interactive Boutique | CEO
Ekspert w zakresie pomiaru skuteczności kampanii marketingowych i modelowania atrybucji. Absolwent Politechniki Warszawskiej, doradca inwestycyjny, certyfikowany specjalista Google Ads, Analytics oraz Facebooka.
Ireneusz Klimczak
Ireneusz Klimczak
Ireneusz Klimczak
Customer Content Lead | GetResponse
Martyna Tarnawska
Martyna Tarnawska
Martyna Tarnawska
Socjomania Digital Innovation Lead
Entuzjastka świata digital i nowych technologii, trener, facylitator i project manager. Administratorka społeczności Transformersi – rozwój i zarządzanie zmianą online, która zrzesza ponad 700 liderów zmiany. Przeprowadziła ponad tysiąc godzin warsztatowych z zakresu Service Design, Design Thinking, trendów w digitalu, content marketingu i marketingu internetowego. Realizowała projekty strategiczne dla takich marek, jak: PKO BP, DHL, EY, HPE, Orange, TESCO, Wydawnictwo Znak, Uniwersytet Warszawski, Obsessive, Oriflame czy Kupiec.
Anna Ledwoń-Blacha
Anna Ledwoń-Blacha
Anna Ledwoń-Blacha
Co-founder & Creative Director | More Bananas
Kamil Pończocha
Kamil Pończocha
Kamil Pończocha
Starszy specjalista SEO w Grupa ICEA
Z branżą SEO związany jest od 7 lat. Na co dzień przygotowuje i realizuje strategię działań SEO dla pozycjonowanych stron www, pracując głównie w wysokobudżetowych projektach. Swoje doświadczenie zdobywał, wśród najlepszych, miał okazję współpracować jedną z najbardziej znanych księgarni internetowych w Polsce.
Julia Łączyńska
Julia Łączyńska
Julia Łączyńska
Content Designer w Edrone
Pracę w branży zaczęła od PR, jednak szybko zauważyła, że tym co daje jej najwięcej satysfakcji jest tworzenie treści. Doświadczenie zdobyte w tych obydwu obszarach sprawia, że rozumie rynek i umie o nim opowiadać. Specjalizuje się w e-commerce, w nowych technologiach oraz komunikacji marketingowej w kontekście trendów społecznych. W Edrone, jako content designer, odpowiada za ubieranie w słowa, tego o czym warto mówić z perspektywy branży.
Dominika Kawczyńska
Dominika Kawczyńska
Redaktor Naczelna Digital Now! Magazine
Specjalizuje się w content marketingu. Ukończyła filologię polską na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wybierając kolejny kierunek studiów, postanowiła, że umiejętności contentowe musi wzmocnić kompetencjami z zakresu zarządzania. Aktualnie prowadzi projekt Digital Now! Magazine.
Maciej Walkowiak
Maciej Walkowiak
Art Director w Grupa iCEA
Główny projektant w Grupa iCEA i Digital Now! Holding. Pomysłodawca i współtwórca layoutu magazynu Digital Now! Czuwa nad spójnością KV wszystkich brandów wchodzących w skład Holdingu. Rysuje od 3 roku życia. W wolnych chwilach ilustrator, miłośnik enduro i trailu (mtb), historii sztuki i architektury. Kocha psy.
Anna Pudełko-Borowska
Anna Pudełko-Borowska
Graphic Designer w Grupa iCEA
Ukończyła projektowanie graficzne na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu i na co dzień zajmuje się designem. W swojej pracy ceni możliwość kreacji, a analityczny umysł pomaga jej w tłumaczeniu abstrakcyjnych pojęć na język obrazu. Dba o prawidłowy skład magazynu, jest również współtwórcą jego layoutu. Kocha górskie wędrówki i nieobca jest jej wspinaczka skalna.
DIGITAL NOW! MAGAZINE

ICEA S.A.
ul. Polska 114
60-401 Poznań

NIP: 7811993323
KRS: 0000986203

redakcja@magazyndigital.pl

0
KOSZYK